Webdesign by J.Zuideweg © 2011 alle rechten voorbehouden

Home.Bestuur.Aanstelling November 2017.Nieuwsbrief.Informatie.Spelregels.
November  2017

Datum

Naam scheidsrechter

Naam clubs

Aanv

4-nov

Peter Nuijtemans

Baronie 2  -  Wieldrecht 3

14:00

1-nov

John Loos

Eteha 1  -  CFM/Transito 2

20:30

1-nov

Henk Visscher

Lotus 1  -  Bristol Team/Osaka 2

20:00

2-nov

Henk Visscher

MOC '17 VE 1  -  DOSKO VE 1

20:00

3-nov

Harun Coskan

Kawin  -  Botafogo 1

21:05

3-nov

Jochem van Dijke

FC MARLENE  -  Volendam ZVV

21:30

4-nov

Chris Nieuwland

Virtus JO17-1  -  Zundert JO17-1

13:00

4-nov

Ron Claessen

MOC '17 JO17-1  -  Nivo Sparta JO17-1

11:15

4-nov

Jack de Rond

Bruse Boys 2  -  Rijsoord 2

12:30

4-nov

Patrick van Schilt

Westhoek 1  -  Hoedekenskerke 1

14:30

4-nov

Harun Coskan

Rosmalen JO17-1  -  Schijndel JO17-1

16:45

4-nov

Rob Houde

SPS 1  -  Wolfaartsdijk 1

14:30

5-nov

Peter Nuijtemans

DOSKO VR 1  -  NSV VR 1

11:00

5-nov

John Loos

Noordhoek 1  -  Internos 1

14:30

5-nov

Robert van Kalmthout

Groee 1  -  METO 1  assistent

14:30

5-nov

Chris Nieuwland

Schijf VR 1  -  OVV '67 VR 1

13:30

5-nov

Ron Claessen

Grenswachters 2  -  Fc Bergen 2

11:30

5-nov

Patrick van Schilt

DIA 1  -  RFC 1  rapporteur

14:30

5-nov

Harun Coskan

Baroni 2  -  Nuenen 2

11:30

5-nov

Henk Visscher

Beek Vooruit 2  -  Dongen 3

11:30

5-nov

Rick van den Berge

FC Moerstraten 3  -  WVV '67 3

10:00

5-nov

Corne van den Broek

Hulsterloo 1  -  Graauw 1

14:30

5-nov

Johan Glerum

Bavel VR 1  -  Woezik VR 1

14:30

5-nov

Tim Visser

SC Hoge Vugt 1  -  WDS '19 1

14:30

8-nov

John Loos

Bristol Team/Osaka VR 1 - Victoria '04 VR 1

20:00

8-nov

Henk Visscher

Bristol Team/Osaka 2  -  Cluzona '74 3

21:00

10-nov

John Loos

SC Hoge Vucht 1 - FC Eindhoven A1

22:00

10-nov

Harun Coskan

Cromwiel 3  -  Eteha 1

20:45

10-nov

Henk Visscher

Cromwiel 6  -  Prinsland 6

19:45

10-nov

Henk Visscher

Cromwiel 4  -  Lotus 2

21:35

11-nov

Peter Nuijtemans

Groote Lindt 4  -  Rijsoord 6

14:30

11-nov

Robert van Kalmthout

UNA JO19-1  -  Juliana '34 JO19-1

15:00

11-nov

Ron Claessen

Arnemuiden JO19-1  -  Walcheren JO19-1

12:45

11-nov

Rick van den Berge

Tholense Boys 1  -  WIK '57 1

14:30

11-nov

Jaap Postma

SSV '65 G1  -  Walcheren G1

10:00

12-nov

Peter Nuijtemans

DOSKO 4  -  SC Gastel 5

13:00

12-nov

Henk Visscher

Hulsterloo 1  -   NVS 1

14:30

12-nov

Johan Glerum

MOC '17 2  -  JEKA 2

12:00

12-nov

Tim Visser

Den Dungen 1  -  Boxtel 1

14:30

13-nov

Harun Coskan

Prinsland 2  -  CFM/Transito 2

19:30

13-nov

Henk Visscher

Cluzona '74 3  -  SC Hoge Vugt 2

21:45

16-nov

Henk Visscher

MOC '17 VE 1  -  MOC '17 VE 3

20:00

17-nov

John Loos

BOZV Autob Hai 1 - Kannebuis/De Pin 1

21:30

17-nov

Jochem van Dijke

Amicitia/Bert Zeegers  -  Groene Ster

21:00

18-nov

Peter Nuijtemans

Prinsenland 2  -  Groote Lindt 3

12:00

18-nov

Arjan Deurloo

Zaamslag 1  -  Yerseke 1

14:30

18-nov

Robert van Kalmthout

Sparta Rotterdam JO15-1 - FC Twente JO15-1

12:00

18-nov

Adrie Schot

Lewedorpse Boys 1 - Heer Arendskerke 1

14:30

18-nov

Chris Nieuwland

RBC JO15-1  -  Oranje Wit JO15-1

14:30

18-nov

Ron Claessen

Kloetinge JO17-1  -  Sarto JO17-1

12:45

18-nov

Jack de Rond

Wieldrecht 4  -  Dubbeldam 2

14:30

18-nov

Patrick van Schilt

GSC/ODS 1  -  Dubbeldam 1

14:30

18-nov

Harun Coskan

Tern. Boys JO19-1  -  Steen JO19-1

11:30

18-nov

Henk Visscher

MOC '17 3  -  Halsteren 5

15:00

18-nov

Anco Westdorp

De Fendert 1  -  Rillandia 1

14:30

18-nov

Rick van den Berge

Apollo '69 1  -  Kwadendamme 1

14:30

18-nov

Corne van den Broek

Willem II JO 19-1 - FC Utrecht JO19-1 ass

14:30

18-nov

Rob Houde

Zeeland Sport 1  -   Nieuwland 1

14:30

19-nov

Peter Nuijtemans

DOSKO 5  -   Fc Bergen 4

10:00

19-nov

Peter Nuijtemans

DOSKO 7  -  MOC '17 5

12:30

19-nov

John Loos

ODIO 1  -  Steen 1

14:30

19-nov

Robert van Kalmthout

METO 1  -  NSV 1  assistent

14:30

19-nov

Pierre de Lang

Victoria '03 1  -  UVV '40 1

14:30

19-nov

Chris Nieuwland

SCO 2  -  RKDVC 5

11:30

19-nov

Henk Visscher

FC Moerstraten 1  -  Advendo 1

14:30

19-nov

Corne van den Broek

Virtus 2  -  SC Gastel 2

12:00

19-nov

Johan Glerum

Groen Wit 1  -  SC Gastel 1

14:30

19-nov

Tim Visser

Rood Wit V 1  -  Beerse Boys 1

14:30

20-nov

Harun Coskan

Rimboe 1  -  Cromwiel 2

21:45

22-nov

John Loos

Bristol Team/Osaka VR 1  -  RS VR 1

20:00

24-nov

John Loos

Prinsland 3  -  Cluzona '74 2

20:30

24-nov

Harun Coskan

Botafogo 1  -  FC Eindhoven 2

21:05

24-nov

Henk Visscher

Prinsland 1  -  Lotus 1

19:30

26-nov

Robert van Kalmthout

Vivoo 1  -  METO 1 assistent

14:30

26-nov

Johan Glerum

Kruisland 1  -  Rijen 1

14:30

27-nov

Harun Coskan

Prinsland 1  -  ZVG 2

20:30